Menadżer żużlowy

Najlepszy w swoim rodzaju!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Od poniedziałku do czwartku do godziny 20. 1 kolejka !

#1 2010-10-01 21:47:58

Casi

Moderator

Punktów :   

Tygodnik Żużlowy Nr.1

http://www.tygodnikzuzlowy.pl/templates/1/naglowek.jpg

Cześć,witam w pierwszym wydaniu Tygodnika Żużlowego PO KOLEJCE będę się starał tu opisać życie na menagu wyniki,transfery itd.

W tym wydaniu poznamy najciekawsze transfery przed sezonowe,których dokonały władze klubów np.

-Grzegorz Zengota za 1mln poszedł do drużyny GTŻ Grudziądz -jego komentarz''myślę ,że dobrze zrobiłem wybierając I ligę w Zielonej Górze nie znajdowałbym miejsca w składzie na każdy mecz ,a tego bardzo chce"
-Wymiana Troy Batchelor (Unia Leszno) za Adama Skórnickiego (PSŻ Poznań)- była wzmocnieniem obu szeregów zawodnikami wybierającymi jazdę dla klubu z innej ligi
- Ostatnim z transferów jaki tu wymienie to wymiana Adrian Szewczykowski (PSŻ Poznań) za Rory'ego Schleina (GTŻ Grudziądz)-przeprowadziłem dłuższy wywiad z Adrianem Szewczykowskim na temat tego transferu
http://www.sportowefakty.pl/photos/48de412518e6d355651862.gif


-Co powiesz na temat twojego transferu?
-Cieszę się że mogłem przejść do klubu z Grudziądza musiałem zmienić otoczenie.
-Znów? Jeszcze w zeszłym sezonie jeździłeś w barwach Stali Gorzów.
-Wiem to ale takie jest życie nie spisywałem się dobrze w sparingach Poznania więc trener postanowił mnie sprzedać a ja się zgodziłem nie ma w tym nic dziwnego
-Myślisz,że masz szanse na jazdę w składzie podstawowym ?
-Otaczają mnie świetni żużlowcy i miło by było móc jechać z nimi w meczu chociaż wiem,że będzie trudno

Tym zdaniem zakończyliśmy wywiad ja też kończę ten artykuł tylko wspomnę ,że najaktywniejszym graczem transferów był menager  zespołu GTŻ Grudziądz (6 transferów).


PS. To mój pierwszy artykuł nie bądźcie zbyt surowi                                                                                   
                                                                                                                                                   Casi

Offline

 

#2 2010-10-01 23:38:00

Dawidek

Menager

Punktów :   

Re: Tygodnik Żużlowy Nr.1

Surowy nie będę Widać że to ogarniasz

Idealnie nie było,trochę przy tym wywiadzie trudno było się rozczytać. Więcej pogrubień i będzie zajebiście.
5/6

Offline

 

#3 2010-10-02 10:22:49

BIBEK

Menager

Punktów :   

Re: Tygodnik Żużlowy Nr.1

Mi się nawet podobało jak będzie 5 lub 6 nr bedzie juz profesjonalnie. Oby tak dalej!

Offline

 

#4 2010-10-02 10:25:53

Bartek

Menager

Punktów :   

Re: Tygodnik Żużlowy Nr.1

spoko ;d


Wts Wroclave :d

Offline

 

#5 2010-10-02 11:37:23

Dawidek

Menager

Punktów :   

Re: Tygodnik Żużlowy Nr.1

Kurde...moge zrobić wam te nagłówki Tygodnika żużlowego 3 minuty w photoshopie..dłuzej niż przerobić SS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iw.pun.pl www.mbkserv.pun.pl www.bociarze.pun.pl www.hajszpan.pun.pl www.wiedzmin.pun.pl